خانه / خدمات بیمه ای / بیمه های درمان تکمیلی / اجرای طرح بیمه تکمیلی دانشجویان با نام بیمه دانش

اجرای طرح بیمه تکمیلی دانشجویان با نام بیمه دانش

 

براساس تفاهم ‌نامه امضا شده میان شرکت بیمه عامل و صندوق رفاه دانشجویان، همه دانشجویان دانشگاه های کشور شامل دانشگاه های سراسری،‌ پیام نور، آزاد اسلامی و غیرانتفاعی‌ مشمول این طرح می شوند.

.
مدیرعامل شرکت بیمه عامل در این طرح در نشست خبری با اشاره به این که همه دانشجویان تحت پوشش بیمه عمر و حادثه قرار دارند افزود: ثبت نام در این بیمه تکمیلی(بیمه دانش) اختیاری است.

.
دکتر فتح ‌نژاد افزود: حق بیمه ای که امسال از دانشجویان برای بهره مندی از این بیمه دریافت می شود، ماهیانه شش هزار تومان است.

.
وی افزود: دانشجویانی که خواستار استفاده از این بیمه تکمیلی هستند می‌توانند برای ثبت نام به پایگاه های اینترنتی بیمه دی به نشانی www.dayins.com  و www.bimeday.ir صندوق رفاه دانشجویی به نشانی  www.swf.ir   یا حضوری به دفاتر صندوق رفاه دانشجویی در دانشگاه ها مراجعه کنند.

.
همچنین قائم مقام مدیریت امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان در سخنانی گفت: این صندوق مبلغ حق بیمه ای را که دانشجو باید پرداخت کند به همه دانشجویان متقاضی وام می دهد و دانشجویان پس ازفراغت از تحصیل آن را در اقساط بلند مدت بازپرداخت می کنند.

.
خانم خدام با بیان این که افراد متاهل نیز می توانند برای خودشان و افراد تحت تکفلشان از این طرح استفاده کنند افزود: سقف خدمات و تعهدات شرکت بیمه گر در این بیمه،‌ برای فوت ناشی از حادثه۱۰میلیون تومان، جراحی های عمومی تا سقف سه میلیون تومان، جراحی های خاص تا سقف ۵ میلیون تومان، خدمات پاراکلینیکی۳۰۰ هزار تومان،‌ آزمایشگاه ۲۰۰هزار تومان،‌ دندانپزشکی۲۰۰ هزار تومان و عینک۱۰۰هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *